Hoş Geldin Atatürk Kitabı (Orijinal)

 150,00

Prof. Dr. Haydar BAŞ ‘ın kaleminden Hoş Geldin Atatürk kitabı.

Açıklama

PROF. DR. HAYDAR BAŞ’IN KALEMİNDEN “HOŞ GELDİN ATATÜRK” KİTABI

Prof. Dr. Haydar BAŞ’ın merakla beklenen “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri ve siyasi kimliğinin yanı sıra manevi yönünün de anlatıldığı Hoş Geldin Atatürk Kitabı, pek çok tarihi belge ışığında bilinmeyen gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

Kitap, Cumhuriyetimizin Kurucusu ve ailesiyle ilgili bugüne kadar atılan iftiralara belgeler ve şahitlerin ifadeleriyle cevap vermesi açısından, Atatürk ile ilgili yazılan eserler arasında tek olma özelliğini taşıyor.

Hoşgeldin Atatürk kitabında, Atatürk’ün manevi yönüyle ilgili çarpıcı gerçekler yine Atatürk’ün kendi ifadeleri ile anlatılıyor. Nutuk ve dönemin kanaat önderleriyle yapılan yazışmalardan kesitlerin sunulduğu “Hoş Geldin Atatürk Kitabı“, Atatürk’ün nasıl gerçek bir Müslüman olduğunu detaylarıyla gözler önüne seriyor.

Atatürk’ün “Selanik Meydan Dedesi” olduğu, soyunun anne ve baba tarafından peygamber sülalesine dayandığı, Nutuk’taki kendi ifadesiyle “Kutbül’aktap” yani manevi makamların en büyüğüne sahip kişi olduğunu bu eserde Atatürk’ün kendi dilinden okuyacaksınız.

Atatürk’ün 8 yaşında nasıl hafız olduğu, hutbede cemaate nasıl vaaz verdiği ve cephedeki askere nasıl iman aşıladığını Hoşgeldin Atatürk kitabından öğreneceksiniz.

2 ay gibi kısa bir zamanda 3. baskıya geçen Prof. Dr. Haydar BAŞ’ın kaleminden “Hoş Geldin Atatürk” eseri, “Gerçek Atatürk”ü milletiyle buluşturan eşsiz bir eser.

Uğur Dündar’dan Haydar Baş’a ‘Hoşgeldin Atatürk’ kitabı için teşekkür

Gazeteci ve haber programcısı Uğur Dündar ‘halk arenası’ programında Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı ‘Hoş Geldin Atatürk‘ kitabını tanıttı ve eserin yazarı Prof. Baş’ın kendisine gönderdiği özel mesajı okudu. Prof. Dr. Haydar Baş’ın yazılı mesajının okunması salonda alkış tufanı koparırken Uğur Dündar “Bizde hocamıza bize lütfedip gönderdiği “Hoş Geldin Atatürk” kitabı nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

Uğur Dündar hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programını Aydın’ın Didim ilçesinde kalabalık bir seyirci topluluğunun katılımıyla gerçekleştirdi. Programın konukları; İstanbul Barosu eski Başkanı Ümit Kocasakal, CHP Trabzon Milletvekili Haluk Peksen ve Gazeteci Metun Uca idi.

Yayın sırasında Uğur Dündar’ın Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı ‘Hoş Geldin Atatürk’ kitabını gündeme getirdi. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın mesajını okudu. “Hocamıza bize lütfedip gönderdiği Hoşgeldin Atatürk kitabı nedeniyle teşekkür ediyoruz” diyen Duayen Gazeteci Uğur Dündar mesajı okurken salonda alkış tufanı koptu. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın, Uğur Dündar’a gönderdiği mesajda dikkat çekici notlar yer aldı.

Dündar, ‘Hoş Geldin Atatürk’ kitabı ile ilgili “Prof. Dr. Haydar Baş tarafından kaleme alınmış Hoş geldin Atatürk. Bu da çok önemli bir kitap onu da dikkatlerinize sunuyorum. Prof. Dr. Haydar Baş lütfetmiş bana da şöyle bir ithafta bulunmuş kitabını gönderirken” diyerek Prof. Baş’ın mesajını okudu:

“Uğur bey milli karakterli, vatansever ve dürüst kimliğiyle ön plana çıkmış ülkemizin yetiştirdiği ender şahsiyetlerdendir (Teşekkür ederim). Programlarınızı takip ediyorum. Milli davamızdan, bayrak sevdamızdan ve Atamızın yolundan şaşmayan ve bu minvalde program yapan Uğur beyin, karakterli vatansever ve dürüst kimliğiyle bütünleşince bu program sağlam bir yapı ortaya koyduğunu belirtmek isterim. Atamıza ve mübarek annelerine dil uzatıldığı şu günlerde Uğur bey aracılığıyla bütün halkımıza Atatürk’ten bir gram taviz vermemelerini istirham ediyorum. Çünkü Atatürk Vatandır, Atatürk ruhunu kaybedersek vatanı kaybederiz. Birliğimiz, dirliğimiz, bütünlüğümüz ancak ve ancak Atatürk ile sağlanabilir başka da alternatifi yoktur. Uğur beye, konuklarına, salondakilere ve ekranları başında bulunan izleyicilerimize saygı sevgi ve hürmetlerimi sunarım. Prof. Dr. Haydar Baş Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı.”

Prof. Dr. Haydar Baş’ın yazılı mesajının okunması tüm seyircilere tarafından alkışlandı. Uğur Dündar “Bizde hocamıza bize lütfedip gönderdiği bu kitap nedeniyle teşekkür ediyoruz” dedi.

kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/879499/Ugur_Dundar_dan_Haydar_Bas_a__Hosgeldin_Ataturk__kitabi_icin_tesekkur.html

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Hoş Geldin Atatürk Kitabı (Orijinal)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir